60. Yıl Mah. Yavuz Sultan Selim Cd. No:59/B

Hizmet Planı

Hızlı Rezervasyon

Şahinbey, Gaziantep

60. Yıl Mah. Yavuz Sultan Selim Cd. No:59/B

E-Mail İletişim

bilgi@metropool.net

×

Türk Hamamı

Sıcak su, göbek tası, kese, aromatik kokular, sabunlar ve bol köpükle yapılan bir masaj  Türk Hamamı denildiğinde aklı ilk gelen unsurlardır. Stresi azaltır, vücudu gevşetir, dinlendirir, kas gerginliklerini ve ağrıları giderir, kan dolaşımını artırır, cildin genç ve taze kalmasını sağlar. Bu yönleri ile Türk Hamamı SPA kültürünün vazgeçilmezleri arasındadır.

Metropool Havuz’ da Türk Hamamı, geçmişten gelen Hamam kültürünün günümüz modern teknoloji ve beğenisi ile harmanlanması sonucu oluşturulur.

Geleneksel mermer işleme teknikleri günümüzün modern Spa&Wellness ünitelerinin üretilmesinde kullanılır. Mekan konseptine uygun tasarlanan ve uygulanan hamamlar geleneksel örnekleri ile yarışır bir zarafet ve isçilik kalitesine sahiptir.

Mükemmel bir hamam için teknik altyapı çok önemlidir. Dikkatle planlanan ve uygulanan yalıtım katmanı ve yüzeylerin uygunluğu ortaya konan isin kalitesini belirler.

Metropool Havuz’ da Türk Hamamı bir sanat eseri inceliğinde işlenir, Metropool Havuz standartları olan işlevsellik, sorunsuzluk ve düşük işletim maliyetleri göz önünde bulundurur.