60. Yıl Mah. Yavuz Sultan Selim Cd. No:59/B

Hizmet Planı

Hızlı Rezervasyon

Şahinbey, Gaziantep

60. Yıl Mah. Yavuz Sultan Selim Cd. No:59/B

E-Mail İletişim

bilgi@metropool.net

×

Termal tesislerde fazlasıyla talep edilen hamam, havuz ve sauna gibi yerlerin olabildiğince kaliteli, temiz ve insanlara hitap edecek kadar tasarımı güzel olmalıdır. Çünkü özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen bu gibi yerlerde insanlar sağlıklarını da düşünmek zorundadır. Buna göre yüzme havuzu, sauna, süs havuzu gibi yerlerin işletmeliğini yapan kişilerin bu gibi yapıların daha aktif işlenmesi adına imalatlarını ve bakımlarını sürekli olarak yaptırmaları gerekmektedir. Bu noktada Gaziantep’de kurulan ve Türkiye’de lider firma konumunda yer alan Metropool havuz ile siz de tanışmalı ve saunaların bakımını Metropool’e teslim etmelisiniz. Çünkü firmamız sizlere en iyi hizmetleri en uygun fiyatlar karşılığında sunmakla birlikte müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Firmamız Sizlere Neler Sunuyor?

Gaziantep’te kurulan ve faaliyetlerine durmaksızın devam eden firmamız birçok projeye imza atmıştır. Şuanda da yeni projeler içerisinde olan firmamız sizlere havuz imalatı, sauna imalatı ve sauna bakımı gibi birçok hizmeti vermektedir. İnsanların en çok sevdiği ve talep ettiği aktiviteler arasında yer alan yüzmek, hamama gitmek özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. İnsanların daha temiz, bakımlı ve imalatı iyi biçimde ayarlanmış mekanlarda bu aktivitelerini sürdürmek istemeleri de en doğal istekleridir. Bu bakımdan işletme sahiplerinin bu konulara fazlasıyla önem vermeleri gerekmektedir.

Firmamızda bu gibi konular üzerinde çeşitli hizmetleri kolaylıkla alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

Sauna İmalatı Fiyatları

Gaziantep sauna imalatı fiyatları noktasında firmamız sizlere birçok imkanı sunmaktadır. En uygun fiyatlar karşılığında hizmetlerini eksiksiz olarak gerçekleştiren firmamız müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem vermekte olup işletme sahiplerinin mağdur olmasına da izin vermemektedir. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sürdüren firmamız sektörde Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır. Buna göre profesyonel hizmetlerden yararlanmak ve havuz, sauna gibi yapılarınızın daha sağlam olmasını gerçekleştirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile sizlere maksimum performansı sunacak olan firmamız uygun fiyat tarifeleri ile de sizleri sevindirecektir.